ДАВАЙ ПОГРАЄМО у весілля з несподіванками!

Кривошапко почав "гекати"

Перший знімальний день пройшов не без труднощів, але ефективно. Кривошапко поступово вливався в колектив: без кінця розповідав анекдоти, пародіював відомих політиків, викликаючи в оточуючих регіт.

Але незабаром став серйозним. Зубрив підводки, прислухався до зауважень режисера та редактора проекту. А якщо в кадрі щось не виходило, тоді просив переписати дубль, домагаючись кращого результату.

А далі все йшло гладко. У перерві між зйомками, Саша зізнавався, що легко розговорить навіть мертвого. Він упевнений, учасники шоу за його допомогою розкриють всі свої секрети.

- Розговорити людину для мене не проблема, - говорить Кривошапко. - Потрібно просто знайти спільні теми - це життєва психологія. А з психологією у мене, слава Богу, все добре. Знайти підхід до людей можна по-різному - одні клюють на гумор, інші реагують на тиск або розкриваються в ході невимушеної бесіди. Буду спостерігати за героями і аналізувати. Ведучий, як я вже переконався - досить багатогранна професія. Потрібно вміти не тільки говорити і добре виглядати в кадрі, але і бути психологом. Буду старатися.

Після закінчення знімального дня співак одразу ж потягнувся до телефону, перевіряти, хто йому дзвонив.

- Привіт, так, все добре, - ділився він враженнями з рідними. - Кажуть, що у мене все виходить. Ні, зачіску не міняли, кучері залишили.

Так що близькі переживають за новоявленого ведучого і цікавляться навіть деталями.

 Дивіться реаліті-шоу "Весілля буде по-моєму!" В новому сезоні на Новому каналі.


Повернутися назад
Читайте також
Залишити коментар
Щоб коментувати авторизуйтесь
  • 16.09.2012 21:14:01
    а анкеты еще есть?
  дивіться
на новому